T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KARS / SARIKAMIŞ - Kazım Karabekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ock

KARS VEREM SAVAŞ DİSPANSERİ GÖREVLİLERİNCE OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE VEREM (TÜBERKÜLOZ) HASTALIĞI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME YAPILDI.

OKUL İDARESİ OLARAK VEREM SAVAŞ EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ock

2018-2019 Eğitim-öğretim yılı şubat dönemi sorumluluk sınavları ile ilgili öğrenci listesi yayımlanmıştır.

ilgili listeye web sitemiz DUYURULAR kısmından ulaşabilirsiniz.

Ock

OKULUMUZ ONUR KURULU TARAFINDAN YAPILAN DEĞERLENDİRME SONUCU 10/A SINIFINDAN DİLARA DEMİREL KASIM AYI AYIN ÖĞRENCİSİ SEÇİLMİŞTİR.

ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Kas

OKULUMUZDA  ONUR KURULUMUZ TARAFINDAN HER AY İÇİN "AYIN ÖĞRENCİSİ" SEÇİMİ YAPILMAKTADIR.

EKİM AYI "AYIN ÖĞRENCİSİ" 11/B SINIFINDAN SULTAN PİLGİR SEÇİLMİŞTİR. 

ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ

Ekm

29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI etkinlik ana yüklenicisi okulumuzun ve Harakani Ortaokulu´nun olduğu program ile ilçemiz Şehit Fikret Gündüz Ortaokulu Spor Salonu´nda coşkulu bir tören ile kutlandı.

Törende coşku, gurur, heyecan hat safhadaydı. 

Cumhuriyet Bayramı Töreni okunan şiirler, yapılan oratoryo gösterisi ve halk oyunları ile şanına yakışır bir programla ifa edildi.

Ekm

CUMHURİYETİMİZİN 95. YIL DÖNÜMÜ TÜM ÜLKEMİZE KUTLU OLSUN.

BİZLERE BU VATANI EMANET EDEN BAŞTA BAŞ KOMUTANIMIZ, BAŞ ÖĞRETMENİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI VE TÜM AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA MİNNETLE ANIYORUZ.

 

 

 

Ekm

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SINAV TARİHLERİ BELLİ OLMUŞTUR. AYRINTILARA WEB SİTEMİZ DUYURULAR KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ekm

OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GENEL VELİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI 14.10.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 10:30´DA DEĞERLİ VELİLERİMİZ VE KIYMETLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN KATILIMIYLA YAPILACAK.

Ekm

15 TEMMUZ ŞEHİTLER GÜNÜ OKULUMUZDA TÖREN İLE YAD EDİLDİ.

OKULUMUZ TARİH VE EDEBİYAT ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN TÖREN İLE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ RAHMET VE MİNNETLE ANILDI.

15TEMMUZ 2016´DA ÜLKEMİZDE DARBE GİRİŞİMİNDE BULUNULMUŞ, BUNA KARŞILIK ÜLKESİNE VE DEĞERLERİNE BAĞLI KADİM MİLLETİMİZ TARAFINDAN BASTIRILMIŞTI. MENFUR OLAY NEDENİYLE 251 ŞEHİT VERİLMİŞTİ.

 

Eyl

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 12. SINIF İŞLETMEDE BECERİ EĞİTİMİ UYGULAMA GÜNLERİ BELLİ OLMUŞTUR. AYRINTILARI WEB SİTEMİZİN DUYURULAR  ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Eyl

DEĞERLİ VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZ!

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR. AYRINTILARA WEB SİTEMİZ DUYURULAR  KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Eyl

2018-2019 PANSİYON KAYIT KILAVUZUNA WEB SİTEMİZİN  DUYURULAR  KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Eyl

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PANSİYON YERLEŞTİRME SONUÇLARI BELLİ OLMUŞTUR. SONUÇLARA VE İLGİLİ BAKANLIK YAZISINA WEB SİTEMİZ DUYULAR KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ... 

Eyl

MEB ORTAÖĞRETİM KURUMLAR YÖNETMELİĞİ´NİN 39´UNCU MADDESİNDE (NAKİL VE GEÇİŞLERLE İLGİLİ) AŞAĞIDAKİ GİBİ DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR.İLGİLİ DEĞİŞİKLİĞE DUYURULAR KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


"Nakil ve geçiş başvurusu, dönem bitiminin öncesindeki üç hafta ile e-Okul sisteminde dönem ve sınıf atlatma süresi hariç olmak üzere ders yılının başlangıcından ekim ayının sonuna kadar haftalık, diğer zamanlarda  ise aylık yapılır. Haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığıda ise her ayın ilk iş gününden başlayarak son iş gününden önce veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılır."


"Başvurular, haftalık yapıldığında her haftanın, aylık yapıldığında her ayın son iş gününde ilgili okul müdürlüğünce değerlendirlerek sonuçlandırılır."


TÜM ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZE DUYURULUR.

Tem

     OKUL YÖNETİMİMİZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN GİRİŞİMLERİ İLE KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN OKULUMUZDA BAŞLATILAN YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANMIŞ, OKULUMUZ YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞMUŞTUR.

       KAZIM KARABEKİR MTAL YÖNETİMİ OLARAK ;  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ATAKAN KARABAĞ VE İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ SAYIN FATİH DEMİR BEYEFENDİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE, OKULUMUZUN BİNA YENİLEME ÇALIŞMALARINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR, MİNNETTARLIĞIMIZI SUNARIZ.